baner
nowości zawody relacje sklep recenzje linki kontakt
Piątek – drugi dzień w ChicagoW piątek skoro świt ustawiła się kolejka przed drzwiami do sali New Orleans Room. W sali tej miała zacząć się piątkowa wystawa i sprzedaż fajek, a miejsce na sali było do więcia na zasadzie „kto pierwszy, ten lepszy”.
Pierwszy dzień trzydniowego show zawsze odbywa się w małej sali i jest wolny od opłat. Stąd tłok przed drzwiami.

  Luigi Vipratti – wytwórca fajek

Wystawa wystawą, ale obok niej odbywały się seminaria: „Antique Pipe and Tobacciana Workshops” pod nadzorem Franka Burli - organizatora Chicago Pipe Show, „Faberge Pipe and its history” prowadzone przez znanego kolekcjonera dr. Federico Baylaendera, czy wreszcie „Haida, Argillite and other Tribal Wood Pipes”, którego prowadzącym był dr Sarunus Peckus – również znany kolekcjoner fajek.Powyżej Frank Burla i jego imitacje fajek z pianki morskiej.

Dzień zakończono oficjalnie obiadem (19.00) powitalnym. Nieoficjalnie natiomiast większość bawiła się do 4 nad ranem.Wieczorne zabawy umilał nam znany wszystkim hiszpan Toni Pascual – kolekcjoner i znakomity fajczarz wyczynowy.
Poniżej Toni i jego jedna zfajek – hamburger.


You can change to English here

english

Drodzy fajczarze

Witryna fajka.org jest połączeniem zbioru informacji o tym, co działo się i będzie się dziać w Polsce i na świecie w związku z fajką (zawody, spotkania, targi etc.) oraz sklepu internetowego, w którym znajdują się książki, znaczki klubowe i fajki. Oferta sklepu będzie nieustannie poszerzana. Proszę o uwagi krytyczne i pochwalne :) na temat witryny. Zapraszam do zaglądania.

 
 
 
http://www.todaysfreetips.com/cgi-bin/ringlink/rand.cgi?ringid=24201;siteid=graphit
 
spis tresci - news

spis tresci - relacja

spis tresci - recenzja

PipeSmoke Ring Provided by: Spiderlinks.Org
Ringmaster:
Site Owner:
Ring Home:
Join:
PREVIOUS : NEXT : RANDOM : SITE-LIST